Вітаю Вас, Гість · RSS
Періодичні видання
Меню сайту


Форма входу



Пошук


Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Архів записів


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 342


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Наші друзі


27.12.2024, 01:46

 
З 2000 року в Україні видається дитячий мистецький журнал "Джміль”. Він легко і цікаво знайомить читачів з азами живопису, музики і літератури. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки, асоціативного мислення, подаються методичні вказівки щодо роботи батьків з дітьми, вчителів на уроках малювання та розвитку творчих здібностей в цілому. Тут можна знайти і тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців. Це єдиний журнал МОН України, який легко і цікаво розвиває потенціал дитини за науково обґрунтованими технологіями. Відповідає державним стандартам освіти. Добрий друг дитині, помічник батькам і педагогам.
 
  


 
Найстаріший український журнал "Малятко" став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість,так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. За роки видавництва у редакції склались свої багаті та тривалі традиції щодо змістового наповнення та оформлення журналу. Збереглись і традиційні рубрики "Малятка” – "Калинчине віконце”, "Прочитай сам”, "Маляткова пошта”, "Незабутні Маляткові друзі” та ін. У журналі"Малятко" безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань,головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка в середині журналу. Сьогодні "Малятко” пропонує загадки, розфарбовки, пісні з нотами, сценарії дитячих свят, кулінарні рецепти, конкурси: "Мої бабуся і дідусь”, "Добра справа”, "Чарівні пальчики”, "Ми – маленькі українці”. Таким чином, журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і й для їх батьків. Він зможе допомогти налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна "Сторінка для батьків”.
 
 
 
Журнал «Вокруг cвета»  - это один из первых журналов в России вообще и один из первых журналов в мире на познавательную тематику. Он был основан в Санкт-Петербурге в 1861 году и с того времени практически без перерывов издаётся на протяжении уже полутора веков. За это время журнал прошел несколько этапов от географического и туристического журнала к познавательному изданию, охватывающему широкий круг тем. «Вокруг света» публикует новые взгляды на известные исторические события, рассказы о знаменитых людях и их судьбах, информацию о новых научных открытиях и технических достижениях. Большую часть материалов составляют репортажи, подготовленные специально для журнала.
 



 
 
Дім, сад, город – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Видається українською мовою з січня 1989 року. А з січня 1999 року почав виходити і російський аналог цього журналу "Дом, сад, огород”. Журнал має постійні головні розділи: "Щедра грядка”, "Допоможи собі сам", "Ходімте в сад” і "Домашня ферма”, які друкуються на 32 повнокольорових сторінках, а також безкоштовну вкладку (журнал у журналі) "Господар” (чорно-білий друк) на 16 сторінках. За роки існування журналу працівники редакції встановили тісні зв’язки з авторами усіх регіонів України. Тематика журналу формується головним чином на основі побажань наших читачів (городників, садівників, дачників, фермерів, народних умільців та винахідників), які надсилають до редакції листи з порадами, пропозиціями, побажаннями та статтями, в яких висвітлюють власний досвід господарювання. Журнал став істинно народним. А ще редакція плідно співпрацює з науковцями передових наукових закладів, що дозволяє мати змогу давати кваліфіковані поради фахівців, висвітлювати на сторінках журналу новини науки та передового досвіду. Крім головних розділів журнал має ще ряд підрозділів і рубрик, які містять різноманітну корисну інформацію: юридичні консультації, служба взаємодопомоги, проблеми охорони здоров’я, оголошення (пропоную – хочу придбати), місячний календар, секрети кулінарії, господарю на замітку, зроби сам тощо. У журналі постійно діють конкурси "Господиня”, "Фотоконкурс”, розігрується лотерея перед кожним туром передплати (2 рази на рік).
 
 
Розважально-пізнавальний журнал для дітей „Яблунька” видається з 1997 року. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на „Веселій кухні”, фото та листи твоїх ровесників, адреси для листування у рубриці „Шукаю друзів”, школа здоров’я та гарних манер, святкові вітання та привітання із Днем народження. Кросворди, математичні забави, узори для вишивання, смішинки-веселинки, розфарбовки, конкурси дитячих малюнків, іграшок-саморобок, флористики, вишиванок, тощо. Вікторини, ігрові завдання з призами для тебе та подарунками для батьків і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.
 
 



   
 

Огородник — красочный современный журнал для любителей дач и огородов. В каждом номере интересные статьи и полезные советы по уходу за различными культурами, а также по дизайну участка.
 
 
 
 
 
 




 
 
Щомісячний науково-методичний журнал. Призначений для вчителів української мови й літератури загальноосвітніх шкіл, викладачів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів. Матеріал подається в трьох розділах – «Методика викладання мови й літератури», «Мовознавство», «Літературознавство і компаративістика». Основні рубрики: «Офіційні матеріали», «Наголос», «На часі», «Особистісно зорієнтоване навчання», «Профільне навчання», «Інноваційний урок», «Робітня словесника», «Майстер-клас», «Науковець – практикові», «Викладачеві ВНЗ», «Нові підручники й посібники», «Бібліотечка вчителя-словесника», «Література рідного краю», «Наша Шевченкіана», «Мова художніх творів», «До мовних глибин», «Позакласна робота», «З духовної спадщини», «Постаті», «Музеї України», «Новочасна література». Друкуються статті з актуальних питань мовознавства й літературознавства, методики викладання української мови й 
літератури, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, рецензії. Популяризуються новітні педагогічні технології, узагальнюється досвід ефективної роботи вчителів-практиків, розповідається про майстрів-словесників, презентуються навчальні заклади нового типу.

 
 
 
«Стежка» –це журнал для дошкільного та молодшого шкільного віку, тобто для дітей від 5-ти до 10-ти років, а ще – для мамусь і татусів, бабусь та дідусів, які люблять іноді побути дітьми від 5-ти до 10-ти років. Кожен знайде у журналі «Стежка» щось цікаве й корисне для себе. Хтось любить веселі віршики, хтось – повчальні, кумедні або чарівні історії, комусь подавай саморобки та ігри, хтось не уявляє свого життя без головоломок, кросвордів чи ребусів, а декому просто необхідно дізнаватися більше й більше про наш неповторний світ.
 
 
 



 
     
 
 
 
"КОЛОСОК” − научно-популярный природоведческий журнал для детей среднего школьного возраста. Основан в 2006 году, ежемесячник (с 2011 г.); объём – 48 страниц. Основная тематика издания – природоведение как интегрированный комплекс дисциплин. Материалы журнала посвящены разнообразным явлениям живой природы, новым открытиям в науке и технике, научным загадкам и интересным исследованиям в соответствующих областях знаний.
 
 







 
 
 
 
Науково-популярний журнал для юнаків і дівчат, який розповідає про надзвичайно дивовижний світ натури – природи: рослин, тварин, риб, комах, про планети, зірки та інше.
 
 
 
 
 
 
 


                  
 
  
 
 
 
Первый украинский журнал о здоровье и силе POWER INSIDE – «Сила внутри» – современное спортивное издание для представителей спортивной индустрии, для профессиональных спортсменов и любителей спорта, сторонников активного образа жизни и всех, кто заботится о долголетии, здоровье и красоте своего тела.
 
 


 
 
 
 
 
 Еженедельная газета на русском языке, издающаяся в Киеве (Украина). Выходит с мая 1995 года. Выходит по четвергам, распространяется по всей Украине.
 
 
 
 
 
 
Газета «Гри́вна» — незалежне інформаційно-економічне, культурно-просвітницьке видання. Інформаційна політика газети — незалежне, об'єктивне висвітлення подій, проблем і соціальних явищ міста і області. Газета «Гривна» є одним з наймасовіших друкованих видань регіону, що підтверджується чисельністю читацької аудиторії одного номеру — 200 тис. осіб.
 
 
 
  
Ежемесячный журнал по вязанию крючком и на спицах. Журнал «Да!» выделяется среди других изданий своей современностью, креативностью, доходчивостью восприятия и выполнения.В каждом номере журнала представлено не менее 16 новых авторских моделей вязаной одежды для взрослых и детей, выполненные в самыхразнообразных стилях и тематических направлениях.К каждой модели одежды даны красочные фотографии, схемы вязания и детальные инструкции по технике вязания, сборке и отделке изделий.
 
 

 
 
 
 "ЖАСМИН" - журнал для девочек, в котором можно найти интересные идеи для любителей оригами и квиллинга, шитья или вышивки, для поделок из бисера, а также несложные кулинарные рецепты, кроссворды, головоломки. Поделки с подробным объяснением, схемами и разъяснениями.

 

 
 


 
 
 
 
 ЗооДруг первый в Украине lifestyle журнал для любителей животных: породы собак и кошек, терьер, лабрадор, корм для собак и кошек, одежда, стрижка ...

 
 



 
 


 
 
 
 
Уникальность издания – в нестандартном для женских журналов содержании: материалы о ярких интересных личностях подаются в очень глубоком и объемном изложении и иллюстрируются эксклюзивными фотографиями, часто из личных архивов героев. Визитная карточка журнала – фотопроекты Екатерины Рождественской: портреты знаменитых российских и украинских современников в неожиданных образах.
 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
Журнал «Музика» — музичний ілюстрований науково-популярний журнал. Представлено музичну культуру України в усьому розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо.
 
 
 



 
 
  
 

 

 

Однокласник — щомісячний ілюстрований українськомовний журнал для підлітків.

В "Однокласнику" поєднують освітню,

 пізнавальну та розважальну тематики. Значну частину друкованого видання займають статті активних читачів. У журналі   неодноразово проводили конкурси серед читачів, найпопулярнішим з яких став "Твій погляд" — серед юних журналістів

у но

м

інаціях "Текст" і "Фото".

 

 




 

  Олiмпiйська арена" - всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт високих досягнень в Україні і світі. Компас у вирі спортивних подій. Гарантія якісної достовірної інформації.

На сторінках "Олімпійської арени” спорт висвітлюється всебічно, чимало уваги приділяється і видам спорту, що не належать до олімпійських. Спорт розглядається як спосіб життя, як невід’ємна складова життя людини.
   






 
 
     
 
 
  Журнал «Пригоди» буде найкращим порадником учням 6–10 класів. У ньому вони прочитають ексклюзивні інтерв'ю з українськими зірками, навчаться розбиратися в модних тенденціях, зможуть знайти відповіді на питання, що найбільше хвилюють підлітків (стосунки з батьками, друзями, вибір професії, становлення характеру). Щономера – цікаві конкурси з чудовими призами, тести, прикольні «фішки» та захоплюючі оповідання! Журнал «Пригоди» – найкращий друг і порадник сучасного підлітка!
 
 




  

                                                                                                                              

                         

  Дніпро» — щомісячний читацький літературно-художній журнал.

Журнал орієнтується на смаки сучасного читача. У ньому представлено такі рубрики      проза (фантастика, містика, неймовірні любовні історії, еротика, пригодницькі матеріали, детективи,    сучасна поезія (проводяться поетичні конкурси  драма (сучасні українські п'єси, а також статті, що висвітлюють найновіші тенденції театрального процесу України; інтерв'ю з відомими драматургами, режисерами і акторами; статті, присвячені теорії драми, жанровій класифікації, та огляди        -   молодняк (історія становлення не лише самого часопису, а й усієї багатої української літературної спадщини, цікаві історичні випадки, описи життя видатн       критика (огляди літературних конкурсів, аналітичні статті різноманітного спрямування, проблемні нариси, аналіз одного з худож     -   до ВУС (дотепні та вдлі українські синонім     -    нобелівка (творчість найкращих митців світової літератури).


Сайт створено у системі uCoz